Pstruh s mandlovou omáčkou
02.04.2009 | ryba: pstruh | hlavni_jidlo | uložil: Konópek
rozpis ingrediencí:
4 pstruzi, 150 g cibule, sůl, špetka mletého pepře, 2 stroužky česneku, 50 g loupaných mandlí, 50 g rajčatového protlaku, 80 g oleje, 20 g hladké mouky, citrón, 1 dcl bílého vína
popis přípravy:
Pstruhy osolíme a opečeme po obou stranách na polovině oleje, vyjmeme je, přidáme zbytek oleje a usmažíme usekanou cibuli a česnek, cibuli zaprášíme moukou a umícháme světlou jíšku, kterou zředíme vínem a trochou vody. Dobře povaříme, okořeníme a procedíme, zakapeme citrónem, přidáme rajčatový protlak a loupané mandle nakrájené na nudličky a podáváme s rýží.
poznámka:
-

Členové
• Konópek
Fotky úlovků
| více fotek |
Počasí
zdroj: In-počasí
Vtip
Zhulená zlatá rybka
Rybář jde lovit ryby. Nahodí a čeká. Chytí zlatou rybku a ta mu říká: "Rybáři, jestli mě pustíš zpátky do vody,splním ti tři přání!" Rybář si řekne tak JO a pustí ji. 1.přání:"No, tak já...já sem ještě nikdy nehulil tak bych to chtěl zkusit..." rybka oběma ubalí a zahulej si spolu. 2.přání: "Ty jo to bylo super, já bych si ještě zahulil.." Tak si spolu zahulej po druhý.. 3.přání: "A tak, tak já bych se ještě zahulil" Tak si spolu zahulej po třetí a rybář odejde. Přijde druhý den a rybka na něj už z dálky volá: " Hej rybáři nenahazuj už mám ubalíno!!"
| více vtipů |
Návštěvnost na fislari.cz