I letos kapři na vánoční stůl
Zdá se, že i letos si bude většina domácností o Štědrém večeru pochutnávat na vánočním kaprovi. Například v Praze Městská veterinární správa dosud registruje téměř 190 žádostí o sezónní prodej kaprů. Podmínky jsou stejné jako v minulém roce. ... více na serveru http://www.svscr.cz
napsal: Josef Duben, tisk. mluvčí SVS ČR (2009-12-14 14:04:29)
přečteno: 2547 x
Členové
• Konópek
Fotky úlovků
| více fotek |
Počasí
zdroj: In-počasí
Vtip
Blbá ryba
"Tati co je to kamzík?" "Taková blbá ryba!" "Ale tady píšou že skáče po skalách." "No, vidíš jak je ta ryba blbá."
| více vtipů |
Návštěvnost na fislari.cz



